LITTLE DUTCH lėlytė Rosa

29.99 

Tai miela lėlytė vardu Rosa. Rosa mėgsta jums parodyti savo ūkį! Ji tvirtai laiko savo mažą avelę. Ši pliušinė lėlytė yra kartu su gražia dėžute.

★ Matmenys: 6 x 9 x 35 cm
★ Galima skalbti mašinoje: 30°
★ Medžiaga: 95% poliesteris; 5% medvilnė / užpildas: 100% poliesteris
★ Rekomenduojamas amžius: 12+ mėn
★ Prekės ženklas: Little Dutch

 

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

LITTLE DUTCH lėlytė vardu Rosa

Tai miela lėlytė vardu Rosa. Rosa mėgsta jums parodyti savo ūkį! Ji tvirtai laiko savo mažą avelę. Ši pliušinė lėlytė yra kartu su gražia dėžute.

Matmenys: 6 x 9 x 35 cm
Galima skalbti mašinoje: 30°
Medžiaga: 95% poliesteris; 5% medvilnė / užpildas: 100% poliesteris
Rekomenduojamas amžius: 12+ mėn

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 0.3 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos