Medinis garažas

89.99 

Šaunus garažas visiems mašinėles mėgstantiems vaikams. Garažas pilnas linksmų mašinėlių ir net turi nusileidimo vietą sraigtasparniui.

★ Spalva: marga

★ Amžius: 2+

★ Sudėtis: medis, plastikas, metalas

★ Dydis: 44.5 x 29.5 x 36 cm

 

Paskubėkite! Tik 4 yra likę.
+ -

Medinis vaikiškas garažas

Medinis vaikiškas garažas tai šaunus žaislas visiems mašinėles mėgstantiems vaikams. Garažas pilnas linksmų mašinėlių ir net turi nusileidimo vietą sraigtasparniui.

★ Spalva: marga
★ Amžius: 2+
★ Sudėtis: medis, plastikas, metalas
★ Dydis: 44.5 x 29.5 x 36 cm
★ Žaislas rankų darbo
★ Pagamintas Švedijoje

Medinis ir tvirtas garažas turi tris aukštus mašinėlėms statyti ir stogą, sraigtasparniui nusileisti. Rinkinyje rasite tris mašinėles ir sraigtasparnį.

„JaBaDaBaDo“ yra Švedijos kompanija, gaminanti ir parduodanti vaikiškus medinius ir minkštus žaislus, vaikų kambario baldus bei dekoracijas. Skandinaviškas dizainas derinamas su unikaliais modeliais ir šiuolaikinėmis spalvomis. „JaBaDaBaDo“ – visada būkime vaikais širdyje, nes mus valdo meilė mažiems. Jų filosofija yra grindžiama jų pagrindine koncepcija; sukurti kokybiškus ir įdomius produktus, kurie palaiko vaikų vystymąsi, žaismingumą ir vaizduotę, atnešant linksmybės ir laimės jausmą į mažą magišką pasaulį. Visi „JaBaDaBaDo“ gaminiai yra gaminami iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės medžiagų. Medžiagos, kurios tenkins tėvų reikalavimus kokybei ir leis žaislus perleisti kitom kratom. Produktai yra sukurti su didele aistra ir naujovėmis, kad jie būtų įdomūs ir funkcionalūs, būtų įdomių formų ir novatoriškų modelių, kurie atneštų laimę ir džiaugsmą.

Taip pat galite rinktis ir iš kitų žaislų vaikams.

www.TiniMini.lt

Svoris 3.780 kg
Išmatavimai 49 × 33.5 × 22 cm
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos