Rinkinys krepšelyje

29.50 

Rinkinys krepšelyje – smagioms arbatos valandėlėms. Rinkinį sudaro padėklas, arbatinukas, keturi puodeliai su lėkštutėmis ir šaukšteliais.

★ Spalva: balta – raudona

★ Amžius: 3+

★ Dydis: 21 x 19 cm x 13 cm

★ Žaislas rankų darbo, pagamintas Švedijoje.

 

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Rinkinys krepšelyje

Rinkinys krepšelyje – smagioms arbatos valandėlėms. Rinkinį sudaro padėklas, arbatinukas, keturi puodeliai su lėkštutėmis ir šaukšteliais. Viskas sudėta labai gražiame krepšelyje, todėl puikiai tiks dovanai, be to palaikys tvarką namuose, nes indeliai turės savo vietą, o krepšelis puikiai papuoš kambario interjerą.

★ Spalva: balta – raudona

★ Amžius: 3+

★ Dydis: 21 x 19 cm x 13 cm

★ Žaislas rankų darbo, pagamintas Švedijoje.

„JaBaDaBaDo” yra Švedijos kompanija, gaminanti ir parduodanti vaikiškus medinius ir minkštus žaislus, vaikų kambario baldus bei dekoracijas. Skandinaviškas dizainas derinamas su unikaliais modeliais ir šiuolaikinėmis spalvomis. „JaBaDaBaDo” – visada būkime vaikais širdyje, nes mus valdo meilė mažiems. Jų filosofija yra grindžiama jų pagrindine koncepcija; sukurti kokybiškus ir įdomius produktus, kurie palaiko vaikų vystymąsi, žaismingumą ir vaizduotę, atnešant linksmybės ir laimės jausmą į mažą magišką pasaulį. Visi „JaBaDaBaDo” gaminiai yra gaminami iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės medžiagų. Medžiagos, kurios tenkins tėvų reikalavimus kokybei ir leis žaislus perleisti kitom kratom. Produktai yra sukurti su didele aistra ir naujovėmis, kad jie būtų įdomūs ir funkcionalūs, būtų įdomių formų ir novatoriškų modelių, kurie atneštų laimę ir džiaugsmą.

 

Svoris 0.510 kg
Išmatavimai 25 × 15.5 × 20 cm
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos