Kaladėlės dežutėje

29.50 

Dežutėje rasite 50 įvairių dydžių, formų ir spalvų kaladėlių. Jos puikiai ir ilgam užims Jūsų vaikus, kurie galės statyti aukštus bokštus, tiltus, pilis ar ką tik sugalvos.

★ Spalva: marga

★ Amžius: 2+

★ Sudėtis: medis

★ Dydis: aukštis 25 cm, ⌀ 19 cm

 

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Medinės kaladėlės

Medinės kaladėlės dežutėje, kurioje rasite 50 įvairių dydžių, formų ir spalvų kaladėlių. Jos puikiai ir ilgam užims Jūsų vaikus, kurie galės statyti aukštus bokštus, tiltus, pilis ar ką tik sugalvos. Žaidimas su medinėmis kaladėlėmis skatina kūrybingumą, lavina motorinius įgūdžius, bei vaiko vaizduotę.

★ Spalva: marga
★ Amžius: 2+
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: aukštis 25 cm, ⌀ 19 cm
★ Žaisliukas rankų darbo
★ Pagamintas Švedijoje.

„JaBaDaBaDo“ yra Švedijos kompanija, gaminanti ir parduodanti vaikiškus medinius ir minkštus žaislus, vaikų kambario baldus bei dekoracijas. Skandinaviškas dizainas derinamas su unikaliais modeliais ir šiuolaikinėmis spalvomis. „JaBaDaBaDo“ – visada būkime vaikais širdyje, nes mus valdo meilė mažiems. Jų filosofija yra grindžiama jų pagrindine koncepcija; sukurti kokybiškus ir įdomius produktus, kurie palaiko vaikų vystymąsi, žaismingumą ir vaizduotę, atnešant linksmybės ir laimės jausmą į mažą magišką pasaulį. Visi „JaBaDaBaDo“ gaminiai yra gaminami iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės medžiagų. Medžiagos, kurios tenkins tėvų reikalavimus kokybei ir leis žaislus perleisti kitom kratom. Produktai yra sukurti su didele aistra ir naujovėmis, kad jie būtų įdomūs ir funkcionalūs, būtų įdomių formų ir novatoriškų modelių, kurie atneštų laimę ir džiaugsmą.

Daugiau smagių žaislų galite rasti čia: Žaislai

Svoris 1.850 kg
Išmatavimai 27 × 19.5 × 19.5 cm
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos