LITTLE DUTCH žaidimas Memo

14.99 

Little Dutch – žaidimas Memo lavina tokius svarbius įgūdžius kaip koncentracija, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Sumaišykite korteles ir padėkite jas ant stalo paviršiaus, surinkite atitinkančias poras, kad laimėtumėte!

★ Gamintojas: Little Dutch
★ Rekomenduojamas amžius: nuo +36 mėn.
★ Matmenys: 21,5 x 21,5 x 5,2 cm

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Little Dutch žaidimas Memo

Raskite atitinkančią porą. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Kortų žaidimas taip pat lavina tokius svarbius įgūdžius kaip koncentracija, vaizdų ir spalvų, žodžių pažinimą. Tobulas žaislas, kurį galima visur pasiimti su savimi, nes žaidimo kortelės supakuotos kartoninėje dėžutėje. Sumaišykite korteles ir padėkite jas ant stalo paviršiaus, surinkite atitinkančias poras, kad laimėtumėte!

Rinkinyje yra 20 × 2 kortelių ir skirta žaisti 1-4 žaidėjams.

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 0.65 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos