LITTLE DUTCH kavos gamybos rinkinys

65.99 

Kavos kampelyje yra kavos ir arbatos virimo aparatas, visų puodelių ir būtiniausių daiktų lentynėlė bei spintelė visiems užkandžiams.

★ Amžius: 3+
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 34,4 x 13,7  x 24 cm
★ Prekės ženklas: Little dutch

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

LITTLE DUTCH kavos gamybos rinkinys

Šiame mediniame kavos kampelyje rasite viską, ko jums reikia. Nesvarbu, ar jūsų klientai renkasi kavą ar arbatą, sumuštinį ar sausainį, galite pasiūlyti tiek pasirinkimų, kiek norite, ir įdėti visą savo vaizduotę.

Maži vaikai mėgsta žaisti vaidmenimis ir mėgdžioti suaugusiuosius. Šis medinis rinkinys įkvepia jūsų mažylio kūrybiškumą ir padeda lavinti socialinius įgūdžius bei žaisti vaidmenimis. Kavos kampelyje yra kavos ir arbatos virimo aparatas, visų puodelių ir būtiniausių daiktų lentynėlė bei spintelė visiems užkandžiams. Daugybė aksesuarų, tokių kaip raguoliai, spurgos, arbatos maišeliai ir kavos puodeliai.

★ Amžius: 3+
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 34,4 x 13,7  x 24 cm

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu.

Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★

Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

Prekės vaikams, žaislai, 

 

Svoris 2.25 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos