Medinė virtuvėlė

129.99 

Nuostabi virtuvė su virtuvės įrankiais ir puodais. Virtuvėje yra viryklė, orkaitė, kriauklė ir dvi lentynos, kuriose yra daug vietos visiems virtuvės reikmenims.

★ Spalva: balta/pilka

★ Amžius: 3+

★ Sudėtis: medis/metalas

★ Dydis: 55 x 30 x 80 cm

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Medinė virtuvėlė

Nuostabi medinė virtuvėlė su virtuvės įrankiais ir puodais. Virtuvėje yra viryklė, orkaitė, kriauklė ir dvi lentynos, kuriose yra daug vietos visiems virtuvės reikmenims. Viryklėje yra 2 kaitvietės su rankenėlėmis šilumos kontrolei. Ant sienos yra kabliukai, pakabinti virtuvės reikmenims ir laikrodis, kad būtų galima nustatyti, kiek laiko maistas yra orkaitėje. Kai baigsite darbus virtuvėje, galite išplauti indus kriauklėje.

★ Spalva: balta/pilka
★ Amžius: 3+
★ Sudėtis: medis/metalas
★ Dydis: 55 x 30 x 80 cm

„JaBaDaBaDo” yra Švedijos kompanija, gaminanti ir parduodanti vaikiškus medinius ir minkštus žaislus, vaikų kambario baldus bei dekoracijas. Skandinaviškas dizainas derinamas su unikaliais modeliais ir šiuolaikinėmis spalvomis. „JaBaDaBaDo” – visada būkime vaikais širdyje, nes mus valdo meilė mažiems. Jų filosofija yra grindžiama jų pagrindine koncepcija; sukurti kokybiškus ir įdomius produktus, kurie palaiko vaikų vystymąsi, žaismingumą ir vaizduotę, atnešant linksmybės ir laimės jausmą į mažą magišką pasaulį. Visi „JaBaDaBaDo” gaminiai yra gaminami iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės medžiagų. Medžiagos, kurios tenkins tėvų reikalavimus kokybei ir leis žaislus perleisti kitom kratom. Produktai yra sukurti su didele aistra ir naujovėmis, kad jie būtų įdomūs ir funkcionalūs, būtų įdomių formų ir novatoriškų modelių, kurie atneštų laimę ir džiaugsmą.

 

Svoris 4.9 kg
Išmatavimai 58 × 35 × 17 cm
Prekes kodas: w7125 Kategorijos: , , , Žymos: , , , ,
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos