LITTLE DUTCH lėlytė fėja

19.99 

Lėlytė fėja vardu Ella su savo rožine suknele, rudais plaukais kuodelyje, paauksuotais sparnais ir balerinos bateliais.

★ Prekės ženklas: Little Dutch
★ Matmenys: 12 x 8 x 20 cm
★ Medžiaga: poliesteris
★ Tinka vaikams nuo 12 mėn.

Paskubėkite! Tik 1 yra likę.

LITTLE DUTCH lėlytė fėja

Ši maža fėja neša sėkmę. Savo pasakų dulkėmis ji apibarsto laimę ir šypsosi visur aplink tave. Iš toli esančio stebuklingo pasaulio į jūsų namus atkeliavo fėja Ela, kad atneštų jums sėkmės su savo keturlapiais dobilais. Savo rožine suknele, rudais plaukais kuodelyje, paauksuotais sparnais ir balerinos bateliais Ella sužavės visus vaikus žaisti ir linksmintis kartu. Ši miela fėja žadins vaizduotę, atgaivins pasakas ir nukels į magišką vaikystės laiką.

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 0.15 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos