VILAC daugiafunkcinė mini virtuvėlė

43.99 

VILAC daugiafunkcinėje medinė mini virtuvėlė. Kompaktiška, su daugybe priedų ir išdailinta gražiomis spalvomis, kurios tiks tie berniukui tiek mergaitei. Šis medinis rinkinys įkvepia jūsų mažylio kūrybiškumą ir padeda lavinti socialinius įgūdžius bei žaisti vaidmenimis. 

★ Rekomenduojamas amžius: +18 mėn.
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 27 x 9 x 25 cm
★ Prekės ženklas: Vilac

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

VILAC daugiafunkcinė mini virtuvėlė

VILAC daugiafunkcinėje medinėje mini virtuvėlėje rasite viską, ko prireiks gamybai. Puiki virtuvė mažiesiems su daug lavinančių užsiėmimų. Taip pat puiki tuo, kad labai kompaktiška ir užima mažai vietos.

Maži vaikai mėgsta žaisti vaidmenimis ir mėgdžioti suaugusiuosius. Šis medinis rinkinys įkvepia jūsų mažylio kūrybiškumą ir padeda lavinti socialinius įgūdžius bei žaisti vaidmenimis. 

 

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu.

Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★

Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

Prekės vaikams, žaislai, 

 

Svoris 1.5 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos