Vilac medinė virtuvėlė

154.99 

Nuostabi medinė virtuvėlė iš Vilac.  Virtuvėjė yra daugybė aksesuarų, tokių kaip puodai, įrankiai, maisto produktai ir indai. Išviso net 20 puikių priedų!

★ Amžius: 3+
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 55 x 30 x 80 cm.
★ Prekės ženklas: Vilac

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Vilac medinė virtuvėlė

Nuostabi medinė virtuvėlė iš Vilac. Virtuvėje yra viryklė, orkaitė, kriauklė ir dvi lentynos, kuriose yra daug vietos visiems virtuvės reikmenims. Viryklėje yra 2 kaitvietės su rankenėlėmis šilumos kontrolei. Ant sienos yra kabliukai, pakabinti virtuvės reikmenims. Kai baigsite darbus virtuvėje, galite išplauti indus kriauklėje.

Maži vaikai mėgsta žaisti vaidmenimis ir mėgdžioti suaugusiuosius. Šis medinis rinkinys įkvepia jūsų mažylio kūrybiškumą ir padeda lavinti socialinius įgūdžius bei žaisti vaidmenimis. Daugybė aksesuarų, tokių kaip puodai, įrankiai, maisto produktai ir indai. Išviso net 20 puikių priedų!

★ Amžius: 3+
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 55 x 30 x 80 cm

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu.

Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★

Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

Prekės vaikams, žaislai, 

 

Svoris 9.5 kg
Prekes kodas: 8110 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos