LITTLE DUTCH Lavinamasis stalas

89.99 

Atsistokite žaisti! Atraskite daugybę veiklų, kurias siūlo šis stalas. Yra 5 užsiėmimai, kurių kiekvienas padeda lavinti smulkiąją motoriką.

★ Gamintojas: Little Dutch
★ Rekomenduojamas amžius: nuo 12 mėn.
★ Gaminio matmenys: 39 x 39 x 54 cm
★ Medžiaga: FSC mediena

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Little Dutch – Lavinamasis stalas

Atsistokite žaisti! Atraskite daugybę veiklų, kurias siūlo šis stalas. Padėkite žuvėdroms išnešti karoliukus išilgai spiralės. Arba pastatykite švyturį. Užbaikite galvosūkį, sukite ratus ir perplaukite vandenyną su mažomis valtelėmis. Šis medinis daugiafunkcinis stalas įvairiais būdais meta iššūkį jūsų mažyliui. Yra 5 užsiėmimai, kurių kiekvienas padeda lavinti smulkiąją motoriką.

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 5 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos