LITTLE DUTCH – Darbo stalas

149.99 

Medinis Little Dutch darbo stalas yra su mediniais įrankiais ir daugybę daiktų, kuriuos galima sujungti.

★ Gamintojas: Little Dutch
★ Rekomenduojamas amžius: nuo 36 mėn.
★ Gaminio matmenys: 55 x 36 x 86 cm
★ Medžiaga: mediena

 

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Little Dutch – Darbo stalas

Medinis Little Dutch darbo stalas yra su mediniais įrankiais ir daugybe daiktų, kuriuos galima sujungti. Visą komplektą sudaro 48 dalys, įskaitant vaikišką žaidimų plaktuką, veržliaraktį, atsuktuvą, veržles ir varžtus. Medinis darbastalis iš Little Dutch puikiai tiks kiekvienam vaikui.

ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metų dėl smulkių dalių.

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 7.3 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos