Lėlių namas su LED apšvietimu

79.99 

Mediniai modernaus stiliaus lėlių nameliai taps kiekvieno vaiko svajonės išsipildymu! Tai puiki dovanos idėja. Aukštuose lėlių nameliuose yra 5 atskiri kambariai ir terasa.

  • Specifikacijos: 

Namo matmenys: 62cm x 27cm x 70cm

Minimalus grindų aukštis: 18 cm

Maitinamas LED: 3x AA baterijos (nepridedamos)

 

Paskubėkite! Tik 1 yra likę.

Lėlių namas su LED apšvietimu

Kurie vaikai nesvajoja apie gražų medinį namą savo lėlėms, talismanams ir figūrėlėms? Pakankamai didelis, kad jame galėtų priimti ir draugų lėles. Mūsų gražūs mediniai modernaus stiliaus lėlių nameliai taps kiekvieno vaiko svajonės išsipildymu! Tai puiki dovanos idėja. Aukštuose lėlių nameliuose yra 5 atskiri kambariai ir terasa.

Mūsų mediniai nameliai pilnai įrengti. Komplekte yra gražūs baldai. Priedai pagaminti iš medžio. Tarp baldų rasite: gražią spinta su atsidarančiomis durimis, lopšį, medinę lempą,  2 kėdes, viryklę su gartraukiu, spintelę su kriaukle, tualetą.

Kaip ir dera tikriems namams, jame yra įspūdingas LED apšvietimas (šaltai baltas), kuris ne tik atrodo fantastiškai, bet puikiai tiks ir kaip naktinis šviestuvas. Daugybė medžio elementų bus patrauklūs ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Tad tėvai taip pat puikiai praleis laiką žaisdami kartu. Kūrybiškas žaislas, su kuriuo nėra laiko nuobodžiauti.

Miniatiūriniai baldai, grafika ant sienų ir LED apšvietimas. kad mūsų lėlių nameliai būtų išskirtiniai ir labai jaukūs. Mediniai lėlių nameliai ne tik garantuos puikią pramogą, bet ir bus puiki Jūsų vaiko kambario puošmena. Jie puikiai lavina vaizduotę, skatina kūrybišką ir nestandartinį mąstymą.

Svoris 7.5 kg
Prekes kodas: KX6484 Kategorijos: , Žymos:
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos