Lėlių namas su LED apšvietimu

96.99 

Gražus medinis lėlių namas vaikų kūrybiškam žaidimui, kurio metu nėra laiko nuobodžiauti. Žaidimas su namais lavina vaizduotę, skatina mąstyti nestandartiškai.  Šis unikalus medinis lėlių namas yra puiki dovanų idėja.

★ Matmenys: 62 x 26,5 x 78cm

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Lėlių namas su LED apšvietimu

Unikalus Boho stiliaus lėlių namelis taps kiekvieno vaiko svajonės išsipildymu. Moderni rezidencija tiesiai iš pasakos leis kiekvienam mažyliui pasijusti teisėtu vilos savininku, o svarbiausia – tai bus idealus būstas visoms lėlėms, talismanams ir figūrėlėms.

Erdviuose kambariuose ir terasoje tilps net jūsų mažylio draugų atsivežti svečiai. Nuo aukšto iki aukšto namo gyventojai pateks patogiais laiptais. Trijų aukštų lėlių name yra 4 kambariai ir didelė terasa.

Kaip ir dera tikriems namams, jis komplektuojamas su gražiais mediniais baldais, kurie puikiai papildys bet kurį kambarį.

Komplekte rasite: 2 stalai, kėdės, dušas, vonia, kriauklė, tualetas, fortepijonas, sofa, fotelis, lempos, televizorius, kavos stalelis, lova, šezlongas, skėtis.

Graži medinė vila – tai kūrybiškam žaidimui, kurio metu nėra laiko nuobodžiauti. Žaidimas su namais lavina vaizduotę, skatina mąstyti nestandartiškai ir padeda tinkamai lavinti įgūdžius.  Ši unikali vila puiki dovanų idėja ir tikrai taps mėgstamiausiu vaiko žaislu.

Maitinamas LED: 3x AA baterijos (nepridedamos) 

 

Svoris 7.5 kg
Prekes kodas: KX5944 Kategorijos: , Žymos:
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos