Lėlių namas su LED apšvietimu

102.99 

Mediniai modernaus stiliaus lėlių nameliai taps kiekvieno vaiko svajonės išsipildymu! Tai puiki dovanų idėja. 

Namo matmenys: 62cm x 27cm x 70cm

Maitinamas LED: 3x AA baterijos (nepridedamos)

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Lėlių namas

Unikalus lėlių namelis taps kiekvieno vaiko svajonės išsipildymu. Moderni rezidencija tiesiai iš pasakos leis kiekvienam mažyliui pasijusti teisėtu vilos savininku, o svarbiausia – tai bus idealus būstas visoms lėlėms, talismanams ir figūrėlėms.

Erdviuose kambariuose ir terasoje tilps net jūsų mažylio draugų atsivežti svečiai. Nuo aukšto iki aukšto namo gyventojai pateks patogiais laiptais. Trijų aukštų lėlių name yra 4 kambariai ir didelė terasa.

Kaip ir dera tikriems namams, jis komplektuojamas su gražiais mediniais baldais, kurie puikiai papildys bet kurį kambarį.

Lėlių namas pilnai įrengtas. Komplekte yra gražūs mediniai baldai, kurie puikiai papildys bet kurį kotedžo kambarį. Komplekte yra: stalas, 2x kėdės, lova, fortepijonas, sofa, fotelis, stalo, televizorius,  lempa,  šezlongas,  skėtis,  dušas, praustuvas su veidrodžiu, tualetas.

Graži medinė vila – tai kūrybiškam žaidimui, kurio metu nėra laiko nuobodžiauti. Žaidimas su namais lavina vaizduotę, skatina mąstyti nestandartiškai ir padeda tinkamai lavinti įgūdžius.  Ši unikali vila puiki dovanų idėja ir tikrai taps mėgstamiausiu vaiko žaislu.

 

 

Svoris 7.5 kg
Prekes kodas: KX6201 Kategorijos: , Žymos:
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos