LITTLE DUTCH – Dėlionė

15.99 

Dėlionė yra 6 skirtingų galvosūkių rinkinys. Dėlionės yra gražiai iliustruotos ūkio tema ir susideda iš 3, 4 arba 5 dalių.

★ Gamintojas: Little Dutch
★ Rekomenduojamas amžius: nuo 2 metų
★ Gaminio matmenys: 21,5 x 21,5 x 5,2 cm
★ Medžiaga: kartonas

 

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Little Dutch – Dėlionė

Dėlionė yra 6 skirtingų galvosūkių rinkinys. Lavinantis žaidimas, kuris puikiai lavina smulkiąją motoriką ir ugdo tokius pagrindinius įgūdžius kaip kantrybė, formų atpažinimas ir problemų sprendimas. Dėlionės yra gražiai iliustruotos ūkio tema ir susideda iš 3, 4 arba 5 dalių. Kiekvienas dėlionė pagamintas iš tvirto kartono ir yra idealios formos bei dydžio mažoms rankytėms. Skirta 2 metų ir vyresniems.

Standartas: EN-71-1-2-3

ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 3 metų dėl smulkių dalių.

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 0.6 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos