LITTLE DUTCH – Papuošalų dėžutė

27.99 

Little Dutch papuošalų dėžutė. Puiki dovanų idėja mažosioms princesėms.

★ Gamintojas: Little Dutch
★ Rekomenduojamas amžius: nuo +36 mėn.
★ Matmenys: 11,5 x 15 x 8,5 cm
★ Medžiaga: MDF, popierius ir plastikas

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Little Dutch – Papuošalų dėžutė

Little Dutch papuošalų dėžutė. Kurioje skamba muzika ir yra pakankamai vietos gražiausiems papuošalams ar lobiams. Atidarius spalvingą dėžutę, groja muzika, o balerina – Evi šoka prieš veidrodėlį. Veikia be baterijų, muzikinis mechanizmas pasukamas su rakteliu dėžutės gale. Puiki dovanų idėja mažosioms princesėms.

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 0.4 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos