Kramtukas – gulbė

19.99 

Kramtukas skirtas nuraminti švelnias kūdikio dantenas, kuomet pradeda kaltis dantukai. Kaip ir visi „Natruba“ produktai, ši gulbė yra natūralus, ekologiškas ir netoksiškas (be PVC, BPA, ftalatų ir be nitrozaminų) žaislas, sukurtas be vožtuvo, vadinasi, pelėsiai ir bakterijos negali kauptis viduje.

★ Pagaminta iš 100% kaučiuko

★ Dydis: 12cm x 9,5cm

Paskubėkite! Tik 1 yra likę.

Kramtukas gulbė

Kramtukas gulbė skirtas nuraminti švelnias kūdikio dantenas, kuomet pradeda kaltis dantukai. Kramtukas specialiai sukurtas mažoms rankytėms. Gulbė turi skirtingą sensorinio žaidimo paviršių ir turi tiek minkštą, tiek kietą natūralią gumą, kad patenkintų visas dantukų dygimo skausmo stadijas.  Šis elegantiškai rankomis pagamintas kramtukas yra iš natūralaus kaučiuko iš Šri Lankos, iš tvarios miškininkystės. Atsargiai rankomis išpiešti ir dažyti dažais, skirtais saugiems maisto produktams. Kaip ir visi „Natruba“ produktai, ši gulbė yra natūralus, ekologiškas ir netoksiškas (be PVC, BPA, ftalatų ir be nitrozaminų) žaislas, sukurtas be vožtuvo, vadinasi, pelėsiai ir bakterijos negali kauptis viduje.

★ Priežiūros instrukcijos

Kruopščiai nuplaukite šiltu, muiluotu vandeniu ar švelniu plovikliu. Nevirinkite, nešildykite mikrobangų krosnelėje ir valymui nenaudokite cheminių medžiagų. Negalima laikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose ar šalia šilumos šaltinio. Prieš pateikdami šį karamtuką savo vaikui, išmeskite visą pakuotę ir laikykitės nurodymų dėl priežiūros. Prieš kiekvieną naudojimą, patikrinkite gaminį kruopščiai ir nedelsiant išmeskite jei atsirado pažeidimo ženklų.

Taip pat galite rinktis ir iš kitų kramtukų variantų.

Jei kils klausimų susiekti su mumis telefonu, elektroniniu paštu ar mūsų Facebook paskyroje TiniMini.lt, visada padėsime išsirinkti, patarsime.

Svoris 0.150 kg
Prekes kodas: Teether Swan Kategorijos: , Žymos: ,
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos