Kramtukas – kiškutis

13.99 

Kramtukas skirtas nuraminti švelnias kūdikio dantenas, kuomet pradeda kaltis dantukai. Kramtukas specialiai sukurtas mažoms rankytėms ir turi subtilų skonį, kurio pagalba stimuliuojami kūdikio skonio receptoriai.

★ Pagaminta iš 100% silikono

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Kramtukas kūdikiui – kiškutis

Kramtukas kūdikiui – kiškutis, skirtas nuraminti švelnias kūdikio dantenas, kuomet pradeda kaltis dantukai. Kramtukas specialiai sukurtas mažoms rankytėms ir turi subtilų skonį, kurio pagalba stimuliuojami kūdikio skonio receptoriai. Taip pat galite rinktis ir iš kitų kramtukų variantų.

★ Naudojimo instrukcijos

Prieš kiekvieną naudojimą, patikrinkite gaminį kruopščiai ir nedelsiant išmeskite jei atsirado pažeidimo ženklų. Galima atvėstinti šaldytuve, bet nenaudoti šaldiklyje.

★ Priežiūros instrukcijos

Kruopščiai nuplaukite šiltu, muiluotu vandeniu ar švelniu plovikliu arba padėkite plauti į indaplovės viršutinę lentyną. Nevirinkite, nešildykite mikrobangų krosnelėje ir valymui nenaudokite cheminių medžiagų. Negalima laikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose ar šalia šilumos šaltinio. Prieš pateikdami šį karamtuką savo vaikui, išmeskite visą pakuotę ir laikykitės nurodymų dėl priežiūros.

★ Pagaminta iš 100% silikono

Gamintojas – Didžioji Britanija.

Svoris 0.100 kg
Prekes kodas: Bo Bunny Kategorija: Žymos: , , ,
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos