Konstruktorius

29.99 

Konstruktorius – kūrybinis žaislas mažyliui. Įvairios žaidimo galimybės.

Paskubėkite! Tik 1 yra likę.

Konstruktorius

Statybos rinkinys, kuriame kūrybiškumas neturi ribų! Puikus ,kokybiškas medinis Legler firmos žaislas mažyliui. Įvairios žaidimo galimybės. Naudodami šį medinį statybinį rinkinį gali kūrybiškai išreikšti save ir sukurti savo unikalias konstrukcijas. Nesvarbu, ar tai traktorius, ar lėktuvas, ar ponis – dirbant varžtais ir įdedant elementus, kūrybiškumui ribų nėra.

Aukštos kokybės mediniai žaislai kūdikiams ir mažiems vaikams – tai yra pagrindinė Legler, kaip žaislų gamintojo iš Vokietijos, kompetencija jau daugiau nei 30 metų. Legler žaislai patenkina pagrindinį vaikų džiaugsmingo, neriboto žaidimo poreikį ir siūlo 0–6 metų amžiaus vaikams tinkamas pramogas. Visi žaislai pagaminti iš tvarios medžiagos medienos, yra šiuolaikinio žaidimo ir mokymosi pramogoms tokiose svarbiausiose žaislų kategorijose kaip lauke ir judėjimas , motoriniai įgūdžiai ir mokymasis , vaidmenų žaidimai,kūdikių žaislai ir stalo žaidimai.

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.

Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★

Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

Prekės vaikams, žaislai, 

 

Svoris 1 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos