CRAZY MOTORS – Drakono ugnis

9.00 

Metalinis automobilis su pakaba ir pritvirtinu vairuotoju, specialiai sukurtu kiekvienam automobiliui.

★ Gamintojas: Djeco
★ Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų.

Paskubėkite! Tik 3 yra likę.
+ -

CRAZY MOTORS – Drakono ugnis

Metalinis automobilis su pakaba ir pritvirtinu vairuotoju, specialiai sukurtu kiekvienam automobiliui. Plastikinės detalės suteikia automobiliui išskirtinę išvaizdą.

Rekomenduojamas amžius: nuo 3 iki 9 metų.

Dėmesio! Netinka vaikams iki 3 metų, dėl smulkių detalių yra pavojus užspringti.

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 0.1 kg
Prekes kodas: DJ05486 Kategorijos: , , Žymos: ,
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos