Ūgio matuoklė

23.99 

Ūgio matuoklė ant vaikų kambario sienos.  Taip pat yra dekoratyvus interjero akcentas vaikų kambariui.

★ Matmenys: nuo 60 cm iki 1,4 m.

★ Medžiaga: Pagaminta iš FSC® sertifikuoto popieriaus ir kartono.

★ Gamintojas: Djeco

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Ūgio matuoklė

Ūgio matuoklė ant vaikų kambario sienos.  Taip pat yra dekoratyvus interjero akcentas vaikų kambariui.

Didelė ūgio matuoklė, kosmoso tematikos su daugybe daugkartinio naudojimo lipdukų. Puikus papildymas bet kokiam kambariui ir idealiai tinka matuoti vaikams ūgį (iki 1,4 m). Tai bus puikus prisiminimas, įdėtas į gražią dėžutę. Sunumeruota ūgio lentelė, kurios matmenys nuo 60 cm iki 1,4 m. Blizgios iliustracijos su auksinėmis detalėmis. Dėžutė aukščio diagramai laikyti kaip atminimą. Daugkartiniai lipdukai, skirti užrašyti vaikų vardus, amžių ir datas. Nuostabi dekoratyvinė detalė vaiko miegamajam ir puiki kaip dovana.

Rinkinyje yra 1 iliustruota aukščio lentelė (90 x 20 cm) su spalvota pakabinimo juostele ir 20 daugkartinių lipdukų bei dėžutė.

★ Matmenys: nuo 60 cm iki 1,4 m.

★ Medžiaga: Pagaminta iš FSC® sertifikuoto popieriaus ir kartono.

★ Gamintojas: Djeco

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.

Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★

Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 1 kg
Prekes kodas: DD04051 Kategorijos: , , Žymos:
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos