Šviestuvas – zuikis 80cm

209.99 

Šviestuvas – Zuikis vardu Miffy  iš Olandijos.  Zuikis gerai žinomas kaip knygučių vaikams herojus, kuris atkeliauja iš vaikų knygų, mielo žibinto pavidalu. Jis yra stabilus, plačiu pagrindu ir visiškai saugus naudoti. Šviestuvas neįkaista, todėl nėra rizikos vaikui nusideginti ją prilietus, vaikai gali laisvai judinti ir liesti. Galite sureguliuoti ir norimą ryškumą ir naudoti kaip naktinę lemputę.

★ Matmenys: 40 cm x 40 cm x 80 cm

★ Pagaminta Olandijoje

★ Lemputės tipas – LED

★ Spalva – balta

★ Medžiaga – plastikas

★ 5 žingsnių dimeris – reguliuojantis apšvietimo intensyvumą.

 

Paskubėkite! Tik -3 yra likę.
+ -

Šviestuvas – Zuikis

Šviestuvas – Zuikis  vardu Miffy iš Olandijos.  Zuikis gerai žinomas kaip knygučių vaikams herojus, kuris atkeliauja iš vaikų knygų, mielo žibinto pavidalu. Garsus olandų rašytojas Dick Bruna pasakodavo savo 1 metų sūnui istorijas apie mažą kiškutį, kurį jis kartą matė atostogaudamas kaime prie Šiaurės jūros. Tuomet ir gimė personažas Miffy. Dabar jūsų vaikas turi galimybę susipažinti su garsiuoju zuikučiu ir sukurti jaukų ir komfortabilų apšvietimą savo kambaryje.  Šviestuvas Miffy gali būti dedamas ant grindų ar stalo, vaikų kambaryje ar vaikų darželyje. Jis yra stabilus, plačiu pagrindu ir visiškai saugus naudoti. Šviestuvas neįkaista, todėl nėra rizikos vaikui nusideginti jį prilietus, vaikai gali laisvai judinti ir liesti. Galite sureguliuoti ir norimą ryškumą ir naudoti kaip naktinę lemputę.

★ Matmenys: 40 cm x 40 cm x 80 cm

★ Pagaminta Olandijoje

★ Lemputės tipas – LED

★ Spalva – balta

★ Medžiaga – plastikas

★ 5 žingsnių dimeris – reguliuojantis apšvietimo intensyvumą.

 

Taip pat galite rinktis ir mažesnio dydžio šviestuvą – zuikutį, kurio aukštis 30 cm ar 50 cm ir iš kitų mūsų vaikiškų žaislų.

 

Svoris 2 kg
Išmatavimai 30 × 30 × 80 cm
Prekes kodas: MFFL01 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos