Stalo žaidimas

23.99 

Tai vienas pirmųjų veiksmo žaidimų, lavinančių vaiko smulkiosios motorikos įgūdžius.

★ Gamintojas: Djeco
★ Rekomenduojamas amžius: nuo 2,5 metų.

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Stalo žaidimas

Šventė džiunglėse! Pastatyk piramidę, sužaisk kėgliais, mesk ir gaudyk… susidorok su šiais mažais iššūkiais ir laimėk medalius. Tai vienas pirmųjų veiksmo žaidimų, lavinančių vaiko smulkiosios motorikos įgūdžius.

Žaidimo sudėtis: 6 gyvūnų figūrėlės, 20 kortelių, 12 medalių. Kas laimi? Kai bus iškovoti visi medaliai, laimėtoju paskelbiamas daugiausiai medalių surinkęs žaidėjas.

Rekomenduojamas amžius: nuo 2,5 iki 5 metų.

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.
Svoris 0.73 kg
Prekes kodas: DJ08557 Kategorijos: , , Žymos: ,
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos