Lavinamasis žaidimas

34.99 

Lavinamasis žaidimas – Formų rūšiavimo dėžutė. Lavina smulkiąją motoriką, supažindina su formomis ir spalvomis. Puikiai tinka rankų ir akių koordinavimui.

★ Spalva: marga
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 18 x 11.5 x 8.5 cm
★ Amžius: Rekomenduojamas amžius: nuo 18 mėnesių.

Paskubėkite! Tik 3 yra likę.
+ -

Lavinamasis žaidimas

Lavinamasis žaidimas – Formų rūšiavimo dėžutė. Įstumkite šias aštuonias kaladėles į atitinkamas skylutes vadovaudamiesi jų forma ir spalva. Ištraukti jas galite per dideles elastingas virveles, esančias dėžutės nugarėlėje. Lavina smulkiąją motoriką, supažindina su formomis ir spalvomis. Puikiai tinka rankų ir akių koordinavimui.

★ Spalva: marga
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 18 x 11.5 x 8.5 cm
★ Amžius: Rekomenduojamas amžius: nuo 18 mėnesių.

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 0.5 kg
Prekes kodas: DJ06292 Kategorijos: , , , Žymos:
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos