Krokodilas

18.00 

Medinis krokodilas mielas, spalvingas, medinis žaisliukas kuris padės vaikui išsiugdyti pusiausvyrą ir rankų-akių koordinaciją.

★ Spalva: marga
★ Amžius: 1+
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 25 x 7 x 7 cm

Paskubėkite! Tik 6 yra likę.
+ -

Krokodilas

Medinis krokodilas bus puikus palydovas trumpuose pasivaikščiojimuose. Mielas, spalvingas, medinis žaisliukas kuris padės vaikui išsiugdyti pusiausvyrą ir rankų-akių koordinaciją.

★ Spalva: marga
★ Amžius: 1+
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 25 x 7 x 7 cm
★ Žaisliukas rankų darbo
★ Pagamintas Švedijoje

Taip pat galite rinktis ir iš kitų medinių žaislų modelių.

„JaBaDaBaDo“ yra Švedijos kompanija, gaminanti ir parduodanti vaikiškus medinius ir minkštus žaislus, vaikų kambario baldus bei dekoracijas. Skandinaviškas dizainas derinamas su unikaliais modeliais ir šiuolaikinėmis spalvomis. „JaBaDaBaDo“ – visada būkime vaikais širdyje, nes mus valdo meilė mažiems. Jų filosofija yra grindžiama jų pagrindine koncepcija; sukurti kokybiškus ir įdomius produktus, kurie palaiko vaikų vystymąsi, žaismingumą ir vaizduotę, atnešant linksmybės ir laimės jausmą į mažą magišką pasaulį. Visi „JaBaDaBaDo“ gaminiai yra gaminami iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės medžiagų. Medžiagos, kurios tenkins tėvų reikalavimus kokybei ir leis žaislus perleisti kitom kratom. Produktai yra sukurti su didele aistra ir naujovėmis, kad jie būtų įdomūs ir funkcionalūs, būtų įdomių formų ir novatoriškų modelių, kurie atneštų laimę ir džiaugsmą.

Svoris 0.300 kg
Išmatavimai 22 × 12.5 × 18 cm
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos