paminkštinimas

 • Rūšiuoti
Close
Kaina
Kaina: Reset
Kategorijos
 • Universalus paminkštinimas kėdutei 49.50 

  Universalus paminkštinimas kėdutei su angelo sparnais. Gražus, universalus paminkštinimas – pagalvėlė su tamsiai mėlynom juostelėm. Pagalvėlė turi angelo sparnus iš abiejų pusių, kuri pavers tavo vaikutį į mažą angelą.  Angelo sparnus galima naudoti ant visų vaikų kėdučių, gultukų ir net vežimėliuose! Skylės ant pagalvėlių, kad su saugos diržais galėtumėte prisekti per pagalvę ir jūsų vaikas būtu saugiai pritvirtintas.

  Turime

 • Universalus paminkštinimas kėdutei 49.50 

  Universalus paminkštinimas kėdutei su angelo sparnais. Gražus, universalus, mėtinės spalvos paminkštinimas – pagalvėlė. Pagalvėlė turi angelo sparnus iš abiejų pusių, kuri pavers tavo vaikutį į mažą angelą.  Angelo sparnus galima naudoti ant visų vaikų kėdučių, gultukų ir net vežimėliuose! Skylės ant pagalvėlių, kad su saugos diržais galėtumėte prisegti per pagalvę ir jūsų vaikas būtu saugiai pritvirtintas.

  Turime

 • Universalus paminkštinimas kėdutei 49.50 

  Universalus paminkštinimas kėdutei su angelo sparnais. Gražus, universalus švelniai rožinės spalvos paminkštinimas – pagalvėlė. Pagalvėlė turi angelo sparnus iš abiejų pusių, kuri pavers tavo vaikutį į mažą angelą.  Angelo sparnus galima naudoti ant visų vaikų kėdučių, gultukų ir net vežimėliuose! Skylės ant pagalvėlių, kad su saugos diržais galėtumėte prisegti per pagalvę ir jūsų vaikas būtu saugiai pritvirtintas.

  Turime

 • Išparduota
  Universalus paminkštinimas kėdutei
  Universalus paminkštinimas kėdutei 49.50 

  Universalus paminkštinimas kėdutei su angelo sparnais. Gražus, universalus pilkos spalvos paminkštinimas – pagalvėlė. Pagalvėlė turi angelo sparnus iš abiejų pusių, kuri pavers tavo vaikutį į mažą angelą.  Angelo sparnus galima naudoti ant visų vaikų kėdučių, gultukų ir net vežimėliuose! Skylės ant pagalvėlių, kad su saugos diržais galėtumėte prisegti per pagalvę ir jūsų vaikas būtu saugiai pritvirtintas.

  ★ Matmenys: 60 x 63 x 5 cm

  ★ Gamintojas: Childhome, Belgija

  ★ Pristatymo terminas: 7 -14 d.d.

  Neturime

 • Universalus paminkštinimas kėdutei 49.50 

  Universalus paminkštinimas kėdutei su angelo sparnais. Gražus, universalus, baltos spalvos su auksiniais taškeliais paminkštinimas – pagalvėlė. Pagalvėlė turi angelo sparnus iš abiejų pusių, kuri pavers tavo vaikutį į mažą angelą.  Angelo sparnus galima naudoti ant visų vaikų kėdučių, gultukų ir net vežimėliuose! Skylės ant pagalvėlių, kad su saugos diržais galėtumėte prisegti per pagalvę ir jūsų vaikas būtu saugiai pritvirtintas.

  ★ Matmenys: 60 x 63 x 5 cm

  ★ Gamintojas: Childhome, Belgija

  ★ Pristatymo terminas 7 – 14 d.d.

   

  Turime

No products were found matching your selection.

Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos