LITTLE DUTCH vaikiška priešpiečių dėžutė

13.99 

Mepal prišpiečių dėžutė Flowers & Butterflies puikiai tinka jūsų vaiko pietums ar užkandžiams išvykų metu.

★ Prekės ženklas: Little Dutch

★ Matmenys: 17,8 x 13,2 x 6,0 cm

★ Be BPA priedų, saugus plastikas

★ Nenaudoti mikrobangų krosnelėje ir nenaudoti šaldiklyje

★ Galima plauti indaplovėje

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

LITTLE DUTCH vaikiška priešpiečių dėžutė

Mepal prišpiečių dėžutė Flowers & Butterflies puikiai tinka jūsų vaiko pietums ar užkandžiams išvykų metu. Priešpiečių dėžutę galima padalyti į 3 skyrius, nes bento įdėklas dalina pietų dėžutės vidų į skirtingus skyrius. Taigi viskas išlieka šviežia ir skanu! Jame netgi yra maža šakutė, kad galėtumėte valgyti vaisių ar daržovių griežinėlius. Priešpiečių dėžutę lengva valyti, ją galima derinti su mūsų Mepal gertuvėmis.

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuv siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 0.25 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos