Magijos triukų rinkinys

59.99 

Neįtikėtini pradanginimo, transformacijų, iliuzijos ir nuspėjimų „įrankiai” padės jauniesiems burtininkams įvaldyti net 30 nepakartojamų mago triukų!

★ Gamintojas: Djeco
★ Rekomenduojamas amžius: nuo 8 iki 14 metų.

Paskubėkite! Tik 1 yra likę.

Magijos triukų rinkinys

Neįtikėtini pradanginimo, transformacijų, iliuzijos ir nuspėjimų „įrankiai” padės jauniesiems burtininkams įvaldyti net 30 nepakartojamų mago triukų! Rinkinį sudaro: stebuklingas ąsotis, kortos, kubas, virvelė, kamuoliukai ir 3 indeliai, žiedai ir kt. Kiekvienoje pakuotėje rasite slaptą kodą, kurį suvedę magijos svetainėje, gausite mago pamoką, kaip triuką atlikti.

Rekomenduojamas amžius: nuo 8 iki 14 metų.

Dėmesio! Netinka vaikams iki 3 metų, dėl smulkių detalių yra pavojus užspringti.

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

 

Svoris 1.4 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos