LITTLE DUTCH gertuvė su šiaudeliu

16.99 

Tai labai praktiška, patogi ir lengva gertuvė su šiaudeliu vaikams.

★ Prekės ženklas: Little Dutch

★ Talpa: 300ml.

 

Paskubėkite! Tik 1 yra likę.

LITTLE DUTCH gertuvė su šiaudeliu

Tai labai praktiška, patogi ir lengva gertuvė su šiaudeliu vaikams. Lengvai atidaroma ir saugiai uždaroma. Gertuvę lengva valyti, ją galima derinti su mūsų Mepal priešpiečių dėžutėmis. Mepal Mio neišsiliejantis puodelis yra tobulas. Gali prireikti kelių bandymų, tačiau šis dizainas palengvina mokymąsi gerti iš puodelio. Gertuvė yra nepralaidi! Nesvarbu, ar jūsų kūdikis jį laiko aukštyn kojomis, ar šonu, ji neišsilieja. Dvi rankenos leidžia puodelį lengvai laikyti mažomis kūdikio rankytėmis. Šį puodelį puošia burlaiviai ir Sailors Bay žuvėdros, kad padrąsintų jūsų mažylį.

 

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu.
Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★
Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuv siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

 

Svoris 0.13 kg
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos