Lėlytė

26.50 

Lėlytė Emilija su aksesuarais ir drabužėliais.

Paskubėkite! Tik 1 yra likę.

Lėlytė Emilija

Lėlė Emilija yra tiesiog nuostabi ir tikra visų mergaičių svajonė. Spindinčiomis akimis ir priklijuotomis blakstienomis ji sužavės visus nuo pirmo žvilgsnio. Žavingus rožinius kūdikių drabužėlius nesunkiai galima aprengti ir vėl nusirengti. Komplekte yra mielas seilinukas su Velcro lipduku, kepurytė su mažomis ausytėmis, minkšta antklodė ir žinoma kūdikio čiulptukas. 

★ Rekomenduojamas amžius: 24 mėn.+
★ Lėlytės dydis: 15 x 10 x 40 cm
★ Gamintojas: Small foot, Vokietija

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.

Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★

Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

Prekės vaikams, žaislai, 

 

Svoris 0.8 kg
Prekes kodas: 2735 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos