Kuprinė

25.99 

Stilinga, išskitinio dizaino ir lengva kuprinė vaikams.

 

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Kuprinė

Stilinga, išskitinio dizaino ir lengva kuprinė vaikams. Kuprinėje yra daug vietos dideliame pagrindiniame skyriuje ir erdvioje priekinėje kišenėje. Pagrindiniame skyriuje yra dvigubas užtrauktukas, dėl kurio jį ypač lengva naudoti. Pečių diržai yra reguliuojami, kad būtų patogiau.

Pagamintas iš perdirbtų PET butelių. Kuprinė iš „Kidzroom“ yra kompaktiška ir idealiai tinka neštis į mokyklą, sporto klubą ar baseiną. Lapės lydi jūsų sūnų ar dukrą kelyje ir yra labai traukiančios akį. Kuprinė turi reguliuojamus pečių diržus ir sustiprintą nugarą, kad būtų patogiau. Didelis pagrindinis skyrius yra pakankamai didelis, kad būtų galima nešiotis maistą ir gėrimus, knygas, sportinius ar maudymosi drabužius. Maža priekinė kišenė idealiai tinka laikyti palaidus daiktus. Kuprine pagaminta iš perdirbtų PET butelių – tvari kuprinė. Dėl to jūs prisidedate prie aplinkos saugojimo. Olandų prekės ženklas „Kidzroom“ buvo įkurtas 2010 m. Ir dabar „Kidzroom“ turi iš tvarių medžiagų pagamintų kuprinių kolekciją.

Ar žinojote, kad kiekvieną minutę visame pasaulyje parduodama 1 milijonas plastikinių butelių? Iš kurių tik 20% yra perdirbama? Ši kuprinių kolekcija tai keičia. Kuprinės gaminamos iš senų plastikinių butelių. Šią naują kuprinę sudaro 5 seni buteliai. Fantastiškas žingsnis kovoje su plastiko tarša Žemėje. Be to, modeliai yra patvarūs ir nesenstančios formos bei dizaino ir puošti įvairiais spaudiniais.

Iš kur mūsų medžiaga? Nuo 2008 m. „Waste2Wear“ yra įsipareigojusi mažinti plastiko atliekas ir siekia žiedinės ekonomikos. Gaminant žaliavas sunaudojama 70% mažiau energijos, 75% mažiau CO2 ir 86% mažiau vandens. Šioje gamyboje plastiko atliekos paverčiamos novatoriais audiniais ir tekstilės gaminiais, kurie naudojami šiai kuprinei gaminti.

★ Dydis: 31 x 23 x 9 cm.

★ Sudėtis: poliesteris

★ Prekės ženklas: Kidzroom

Svoris 0.300 kg
Prekes kodas: 030-1137 Kategorijos: , , Žymos: ,
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos