Darbastalis

65.99 

Darbastalis – geriausia dovana mažąjam meistrui. Praktikuodami sukimąsi, pjūklą ir varžtą, vaikai taip pat treniruos savo smulkiosios motorikos įgūdžius.

 

Paskubėkite! Tik 2 yra likę.
+ -

Darbastalis

Darbastalis – geriausia dovana mažąjam meistrui. Praktikuodami sukimąsi, pjūklą ir varžtą, jie taip pat treniruos savo smulkiosios motorikos įgūdžius. Vaikų dirbtuvėse vyksta daug dalykų! Naudodami šį kompaktišką darbo stalą vaikai gali išbandyti savo meistriškumo įgūdžius ant mažo žaidimo paviršiaus sukdami, pjaustydami ir sukdami varžtus. Neįkyrios iliustracijos sužadins vaikų vaizduotę ir norą žaisti, tuo pačiu motyvuos juos meistrauti ir meistrauti. Ir yra ypatingas akcentas: vaikai gali padėti surinkti šį darbastalį! Įrankius ir priedus galima laikyti taip, kad būtų sutaupyta vietos ir jie būtų lengvai pasiekiami. Įrankius ir priedus sudaro 1 varžtas, 3 perforuotos juostos, 1 staliaus laikiklis, 1 pjūklas, 1 atsuktuvas, 1 veržliaraktis, 1 plaktukas, 5 varžtai, 5 veržlės, 3 medinės vinys. Kompaktiškas vaidmenų žaislas vaikų kambariui! 

★ Amžius: 3+
★ Sudėtis: medis
★ Dydis: 45 x 28 x 52  cm
★ Gamintojas: Small foot, Vokietija

★★★ Jeigu kils klausimų malonei prašome susisiekite su mumis +37060290992 ar elektroniniu paštu info@lumikidi.lt.

Taip pat mūsų socialiniuose tinkluose, Facebook ar Instagram paskyrose, o mes visada pasiruošę nuoširdžiai jums patarti ir padėti išsirinkti! ★★★

Ieškote išskirtinių, kokybiškų ir pačių mylimiausių žaislų ar kitų prekių vaikams. Puiku!  Šiais laikais viskas sparčiai tobulėja todėl ir mes savo parduotuvėje stengiamės pasiūlyti vis naujesnių, įdomesnių bei inovatoriškų prekių vaikams, bei kūdikiams. Vaikiškų prekių parduotuvė www.LumiKidi.lt siūlo gražių, stilingų bei naudingų interjero detalių vaiko kambariui, maitinimui skirtų daiktų, tai kokybiškos lėkštutės, indų komplektukai, silikoniniai padėkliukai ir įvairios kitos priežiūros prekės. Mūsų vaikiškų prekių parduotuvėjė rasite įvairius ir kokybiškus žaislus, ypač orientuojamės į šių dienų aktualijas todėl tvarios, ekologiškos ir saugios prekės mums teikia pirmenybę. Mūsų žaislų asortimente didžiąją dalį užima mediniai žaislai. Taip pat siūlome prekių ir mamoms, jų komfortiškesnei kasdienybei auginant mažylius.

Prekės vaikams, žaislai, 

Svoris 2.90 kg
Išmatavimai 25 × 19 × 14.5 cm
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos