Bibs čiulptukai 2 vnt.

14.99 

„BIBS Couture“ yra naujausias čiulptukas BIBS šeimoje, aukščiausios kokybės su anatomiškai suformuotu speneliu.
Rinkinyje yra 2vnt. skirtingų spalvų čiulptukai. Taip pat rinkinyje yra skirtingi čiulptukai, vienas minkšto natūralaus kaučiuko – latekso speneliu ir vienas silikono speneliu.

★ Spalva: Peach / Woodchuck

+ -

Bibs čiulptukai 2vnt.

„BIBS Couture“ yra naujausias čiulptukas BIBS šeimoje. Jis papildo šiuolaikišką čiulptukų asortimentą aukščiausios kokybės anatomiškai suformuotu speneliu. Anatomiškai suformuotas čiulptukas imituoja mamos spenelį ir puikiai priglunda prie kūdikio gomurio. Ši spenelio forma mažiausiai spaudžia žandikaulį, dantenas ir dantis. Lengva, mielo drugelio dizaino pagrindinės dalies forma palieka nosį laisvą ir palengvina kvėpavimą.  Skydo oro skylės palieka nosį laisvą ir palengvina optimalų oro srautą aplink jautrią vietą, aplink vaiko burną.
Rinkinyje yra 2vnt. skirtingų spalvų čiulptukai. Taip pat rinkinyje yra skirtingi čiulptukai, vienas minkšto natūralaus kaučiuko – latekso ir vienas silikono čiulptukas. Čiulptuko dydį rekomenduojama rinktis pagal kūdikio amžių.
Čiulptukus rekomenduojama dėl saugumo ir higienos keisti į naujus kas 4–6 savaites. Čiulptukus reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio. Valymui ir sterilizavimui nenaudoti mikrobangų krosnelės ir priemonių kurios gali pakenkti čiulptukams.
Sudėtyje nėra  BPA ir PVC ir atitinka visus saugumo reikalavimus EN1400+A2. Pagaminti ir sukurti Danijoje/EU.

Svoris 0.10 kg
Dydis

0-6mėn., 6-18mėn.

Prekes kodas: N/A Kategorijos: , Žymos:
Close Krepšelis
Close Pageidavimai
Nesenai peržiūrėtos prekės Close

Close
Meniu
Kategorijos